Gizlilik ve Güvenlik
Masum Gözler, canlara(hayvanlara) yardımcı olmak için burda olan duyarlı üyelerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş,şehir,iletişim, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.

Masum Gözler sunucularında toplanan bu bilgiler,güveninirliği ve huzuru sağlamak,amaç dışı eylemlere müdaha edebilmek için saklanmaktadır. Masum Gözler üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Üye bilgileri, sadece resmi makamlardan üyeye yönelik bir suç duyurusu ya da resmi soruşturma talebi gelmesi halinde,yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Üyelerin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Üye ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Üye değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.
Masum Gözler © 2018. Tüm hakları saklıdır. Data1