BİZ KİMİZ
İsmini masum olan her canlının bakışlarından esinlenerek alan, tek amacı elimizin uzanamadığı canlarımızın sesi olup,onlara umut olacak iyi insanlara o sesleri ulaştırmak isteyen ve bu doğrultuda 2013 yılından itibaren amatör bir ruhla yayın hayatına başlamış olan bir sayfayız.

Bize göre her hayvan özünde masumdur. Vahşi olanlar kendini ya da yavrularını korumak için veya insanoğlundan sevgi yerine sürekli kötülük gördüğü için vahşidir. İç güdüsel olarak yaratılıştan gelen saldırganlıkta onların suçu değildir. Nasıl Ki annelik içgüdüsel olarak yaratılıştan gelen bir duyguysa onlarda savunma, koruma ya da her ne olarak adlandırmak isterseniz isteyin kendini hayatta bırakma çabasıdır, onu hissettiren duygudur.

Bizler her canlının yaşam hakkına saygı duyan insanlardan oluşan bir topluluğuz ve bu bağlamda onları yoksayan, horgören ve şiddet uygulayıp canına kastetmeye dahi kalkışan tüm insanlığın karşısındayız.

Ülkemizde hayvan korumak için yapılan barınaklar, insanlarımızın hayvanlara karşı tutumları, paylaşımsızlık ve sevgisizlikten kaynaklı yaşanan açlık, hastalık, bakımsızlık gibi canlarımızın çektiği çileleri gözlemleyerek ve elinden geleni yaptığı halde çoğuna yetemediğinin farkına varan bizler düşündük ki, hala içinde merhamet olan, kalbinde bir nebzede olsa sevgi barındıran insanlarla birlik olabilirsek çok daha fazla masum cana yardım ulaştırabilir , onların dertlerine çareler bulabiliriz. İşte tam da bu noktada köprü vazifesi gören bu oluşumu hayata geçirdik. Bir yanda yardım arayan masumları diğer yanda onlara yardımcı olabilecek, onlara sahip çıkıp yuvalarını paylaşabilecek insanları buluşturmak için Masum Gözler’i sizlerle paylaşıyoruz.
Masum Gözler © 2018. Tüm hakları saklıdır. Data1