YARALARINI ÖPSEK GEÇER Mİ ÇOCUK?
Şehirİstanbul
IrkMavi Rus
YaşGenç ( 6 aylık -2 yaş )
CinsiyetErkek
KimdenVeterinerden
Tarih4.09.2019 12:58:54
Açıklama
LÜTFEN OKUR MUSUNUZ?

Thor,1,5-2 yaş civarı Russian Blue dünyalar güzeli bir erkek..İç-dış parazit uygulamaları ve detaylı veteriner kontrolleri tam..

Onu ağzı, burnu ,çenesi darbelerden şişmiş,ağzından göğsüne,patilerine kadar kan içinde buldum..Kafasını kanının içine gömmüş öylece yatıyordu yerde..Önce ölmüş sandım ama dokunduğum an kaldırıp kafasını yüzüme baktı,titreye titreye bana sokuldu..Resmen acısından,ağrısından titriyordu..

Aldığım gibi veterinere koştum..Tüm müdahaleleri yapıldı..Sonrada yaşama tutunması için geri sayım başladı..

Evlat öyle bir hale gelmiş ki onu bu hale bir insanın getirmiş olabileceğini düşünmek dahi istemiyorum lakin araba çarpması vs olmadığı hekim tarafından onaylandı..Ya dövüldü yada saldırıya uğradı..

Karakteri çok sakin başına gelen her ne ise hiçbir şekilde zaten kendini koruma güdüsü yok..Bu evlat resmen sokağa terkedilmiş..Sokağa uyum sağlayamamış..Karşı karşıya geldiğinizde bunu çok net anlıyorsunuz..Tehlike nedir anlamıyor sadece kendini sevdirmeye çalışıyor..

Thor şuan dimdik ayakta,tedavi ve zorlu süreci el birliği ile geride bıraktık..onca yaşadığı acıya rağmen hala insanlara güveniyor ve herşeye karşı sevgi duyuyor..Onu sevmeniz için ellerinize sarılıyor..minicik kalbinde kocaman bir dünya taşıyor bu evlat..


Artık sağlığına kavuştuğu için, ona yüreğine açacak,belkide hiç sevilmeyen başını öpücüklere boğacak,koruyup kollayıp ailesinin bireyi yapacak bir MELEĞE ihtiyacı var..

Yetebildiğim kadar muhtaç canlara koşmaya çalışıyorum ama sayımın ve engelli canlarımın çokluğu sebebiyle kalıcı olarak sahiplenme şansım yok malesef,tıkandım..

Fakat bu çocuk SOKAĞA DÖNERSE ÖLÜRBir defa ölümün kıyısından döndü ne olur şansı da dönsün artık..Mutlu olsun bu mazlum..
Taşıdığı can,aldığı nefes için,muhtaçlığı için,mazlumluğu için,kimsesizliği için neolur YUVA OLUN BU EVLADA

İSTANBUL/ŞİŞLİ

ÜCRETSİZ SAHİPLENDİRME İLANIDIR

VETERİNER,AŞI,MAMA,KUM VS. HİÇBİR ÜCRET TALEP EDİLMEMEKTEDİR
İLAN SAHİBİ
funda yıldırım
(531) 638-33-35
İLAN SAHİBİNE MESAJ GÖNDER Siz de arkadaşlarınızla paylaşırsanız ona daha hızlı yuva bulabiliriz. FACEBOOK'TA PAYLAŞ Twitter'da Paylaş!
YORUMLAR
YORUM YAP
Masum Gözler © 2018. Tüm hakları saklıdır. Data1