YULAF YUVA ARIYOR
ŞehirAnkara
IrkSokö (Sokak Köpeği)
YaşGenç ( 6 aylık -2 yaş )
CinsiyetDişi
KimdenGeçici Yuva
Tarih27.05.2019 15:42:29
Açıklama
Yulaf Aralık ayı sonunda sokakta tasmasıyla bulundu. Sahibi bulunur umuduyla kliniğe yerleştirildi, kimseler onu aramadı. Bu sırada Corona tedavisi gördü ve hastalığı atlattı. Uzun süre klinik kafesinde kaldıktan sonra geçici yuvalık yaptığımız çok can olduğu için yuva arayan köpekler kontenjanından pansiyonerimiz oldu. Şuan pansiyon sponsoru eksiği mevcut. Sponsoru veya ömürlük ailesi olmak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçin. 1 yaş, kısır, dişi, yumuşak karakterli, sosyal, sevgi dolu bir köpek. Dış görünüşü gibi kalbi de pamuk gibi. Tuvalet eğitimli, ev içinde bakılabilir. Güvenli/çevrili bir bahçede, yalıtımlı bir kulübede de kalabilir. Aile yanına gitmesini istediğimiz bir can. Ankara içi, takip şartı ve sözleşme ile sahiplendirilecektir.
Ankara içi, alışma süreci için mümkünse bize yakın semtlere takip ve sözleşme şartı ile sahiplendirilecektir. (Mamak, Kazan, Polatlı, Haymana, Keçiören vb ilçeler uzaklık nedeniyle tercih edilmeyecektir.) Apartman bahçesi, gecekondu, iş yeri, fabrika, köy vb. yerlere sahiplendirme yapmıyoruz. Aile yanı, 15 sene evlat gibi bakılacağı, güvenli bir ev arıyoruz.
İletişim için:0536 832 3536 (10.00-18.00 saatleri arasında arayarak iletişim kurun lütfen.)
İLAN SAHİBİ
Lara Kavuş
(536) 832-35-36
İLAN SAHİBİNE MESAJ GÖNDER Siz de arkadaşlarınızla paylaşırsanız ona daha hızlı yuva bulabiliriz. FACEBOOK'TA PAYLAŞ Twitter'da Paylaş!
YORUMLAR
YORUM YAP
Masum Gözler © 2018. Tüm hakları saklıdır. Data1