SAHİBİ OLACAK KİŞİNİN HATASININ BEDELİNİ BU MAZLUM EVLAT ÖDÜYOR..YUVA ARIYORUZ
Şehirİstanbul
IrkMelez
YaşYavru ( 0-6 Aylik )
CinsiyetDişi
KimdenVeterinerden
Tarih9.1.2019 14:39:41
Açıklama
LÜTFEN OKUR MUSUNUZ
Hera, 5 aylık dünyalar güzeli bir prenses.. İç-dış parazitleri ve veteriner kontrolleri tam. Sahibi bildiği kişinin hatasının bedelini ödeyen küçük bir beden.Yaklaşık 3 aylıkken sahibi denen kişinin ihmali neticesinde camdan düşerek ciddi bir travma yaşıyor. Bacak kırığı nedeniyle operasyona alınıyor. İşte o günden sonra sahibi telefonları asla açmıyor.Telefonlardan cevap alınamayınca sosyal medya hesabından ulaşılıyor bilgi vermek ve evladı alabileceklerini söylemek için fakat“Kediyi almayacağım,bir bakım evine verin”cümlesiyle karşılaşıyor veteriner hekim. Şimdi burada hata kimde? Onca acıyı çeken bu masum ve kafese tıkılıp ortada bırakılan hatta gidin atın cümlesiyle eşdeğer bir cümle ile gözden çıkarılan bu masum. Günahsız ama tüm cezayı ödeyen yine bu masum.
Hera,aşık olunası bir evlat,öylesine sevgi dolu,öylesine masum,öylesine güzel..Ve kafeste okadar çok sıkılmış ki yanına gittiğiniz an başlıyor parmaklıklardan patilerini çıkarmaya..Kafesten çıkarınca öylesine mutlu ki bırakın gezeyim dercesine etrafı keşfe başlıyor..Hiçbir canın haketmediği gibi o da bunu haketmiyor.Tam oyunlar oynaması, sevgiye boğulması gereken zamanlarda küçük bir kafesin içinde ve hergün artan umutsuzlukla gözlerindeki ışık sönmeye başlayacak. Buna elbirliği ile izin vermeyelim ne olur..
Operasyon sonrası Hera’nın arka bacağında hafifte olsa bir yalpalama kalmış fakat bu durum onun ihtiyaçlarını gidermesine, koşup oynamasına engel değil.5 Aylık hayatında yaşadığı tüm kötü günleri ona unutturacak, onu bağrına basıp evlat bilecek bir melek arıyoruz biz. Onun yaralarını sararmısınız?

İSTANBUL/BAYRAMPAŞA

ÜCRETSİZ SAHİPLENDİRME İLANIDIR.AŞI,MAMA,KLİNİK VS.HİÇBİR ÜCRET TALEP EDİLMEMEKTEDİR
İLAN SAHİBİ
funda yıldırım
(531) 638-33-35
İLAN SAHİBİNE MESAJ GÖNDER Siz de arkadaşlarınızla paylaşırsanız ona daha hızlı yuva bulabiliriz. FACEBOOK'TA PAYLAŞ Twitter'da Paylaş!
YORUMLAR
YORUM YAP
Masum Gözler © 2018. Tüm hakları saklıdır. Data1