Balkız
ŞehirAnkara
IrkSokö (Sokak Köpeği)
YaşGenç ( 6 aylık -2 yaş )
CinsiyetDişi
KimdenGeçici Yuva
Tarih9.03.2020 23:09:51
Açıklama
9-10kg civarı, 1 yaşlarında, minyon mu minyon bir bıdık. Her gören, "aaa fotoğraflarda büyük çıkıyorsun, halbuki minicikmişsin seeen!" diyor şaşkınlıkla. :)
Dişi, kısır, aşıları tam. Köpeklerle sosyal. Kendini sevdirmeyi çok seviyor, Kedi gibi sürekli yanınızda ve sessiz sedasız. Yeni gördüğü insanlara karşı çok hassas, ürkek. Ona kalbini açacak, birlikte adım adım yeni insanlara güvenmeyi öğrenecek, rehabilitasyon sürecinde patisini tutacak, sevgi dolu ailesini arıyoruz.  Yeni bir ortamda dışarıda tuvaletini yapmayıp tutup eve gelip yapıyor. Ama bahçeli bir evde bahçeye kısa sürede güven duyup oraya yapıyor. Ya bol vakti olan ya da bahçeli evi olan bir aile arıyoruz kendisi için. Kemirme havalama huyu yok ev içinde. Ankara içi yuva arıyoruz. Lütfen kendinizi (semt, tecrübe, çalışma saatleri, ailede kişi sayısı, tecrüve ve beklenti vb) tanıtan bir e-posta iletin. En kısa zamanda sizleri tanıştıralım. İletişim: pozitifpati@gmail.com
İLAN SAHİBİ
Lara Kavuş
(536) 832-35-36
İLAN SAHİBİNE MESAJ GÖNDER Siz de arkadaşlarınızla paylaşırsanız ona daha hızlı yuva bulabiliriz. FACEBOOK'TA PAYLAŞ Twitter'da Paylaş!
YORUMLAR
YORUM YAP
Masum Gözler © 2018. Tüm hakları saklıdır. Data1