ACIMASIZSIN İNSANOĞLU..EL KADARKEN DÖVÜLEN BİR MAZLUM..YUVA ARIYORUZ
Şehirİstanbul
IrkTekir Kedi
YaşYavru ( 0-6 Aylik )
CinsiyetErkek
KimdenGeçici Yuva
Tarih13.02.2020 14:45:30
Açıklama
ONUN ŞANSI OLUR MUSUNUZ?

Şans 3 aylık,erkek..Mama yiyor,kum kullanıyor..İç-dış parazit uygulamaları ve veteriner kontrolleri tam..

Bahtsızlığı bitsin onunda ömrü çook güzel olsun diye ŞANS dedik adına..TEKİR diye çirkin dediler..TEKİR diye bakmaya değer de görmediler..

O daha küçük bir bebek..Anlamaz insanoğlunun onun nasıl gördüğünü..Anlayamaz ırk,cicişli bicişli arkadaşlarından neden eksik görüldüğünü..

Ama biliyormusunuz bu mazlum da onlarla aynı nefesi alıyor aynı canı taşıyor..Ve sırf değersiz görüldüğü için üstüne birde ona eziyet etmeyi normal algılıyor insanoğlu..

Öyleki bir düşünün miniciksiniz,bilmediğiniz bir yerde savunmasız kalmış avazınız cıktıgı kadar bagırıyorsunuz korkudan ve bagırdıgınız ıcınde sizden kat kat buyuk bir varlık(insanoglu)elinde kocaman bir nesne ile sizi köşeye sıkıştırmıs habire vuruyor..o vurdukça ağlıyorsunuz o vurdukça canınızın acısından inliyorsunuz ve gücünüz o kişiyi durdurmaya yetecek gibi değil..sesinizi biri duyacak mı gelip siz ölmeden sizi ordan kurtaracak mı bilmiyorsunuz..

Biz şansı işte tamda bu şekilde feryat figan sesini takip edip bulduk..Lanet bir semtte çok tesadüfen bir ziyaret esnasında..
Hemen koşup müdahale ettik ve aldık garibi o insan demeye bile gerek olmayan varlığın elinden..Bir yandan ağzından kulağından gelen kanı durdurmaya çalışırken bir yandan veterinere yetişmek için zamanla yarıştık..Neler yaşadı o küçük beden bilseniz..

Evet o şuan hayatta ve sağlıklı..Artık hepsi geride kaldı..Küçücük bedeniyle veterinerde hayata tutunma çabaları,bazen düşüş bazen kalkışları..ve evet tüm yara bereleri iyileşti..Ama o minik kalbi hala küskün..Yinede güvenmeye çalışıyor..Kucağınıza aldığınızda bakıyor gözlerinize canım yanacak mı?sevilecekmiyim?

Çok garip bir evlat..Ve inanın onu gerçekten sevecek, onun geçmişini bilerek gereken ilgiyi gösterebilecek ,onun dünyalar güzeli bir evlat olduğunu ona fısıldayıp bağrına basacak bir melege bir anneye ihtiyacı var..ona 2. hayatını verecek sıcacık bir aileye ihtiyacı var..
Boynu bükük kalmasın bu mazlum el uzatın olmaz mı?
İSTANBUL/KAĞITHANE

ÜCRETSİZ SAHİPLENDİRME İLANIDIR

AŞI,MAMA,KUM,VETERİNER VS. HİÇBİR ÜCRET TALEP EDİLMEMEKTEDİR.
İLAN SAHİBİ
funda yıldırım
(531) 638-33-35
İLAN SAHİBİNE MESAJ GÖNDER Siz de arkadaşlarınızla paylaşırsanız ona daha hızlı yuva bulabiliriz. FACEBOOK'TA PAYLAŞ Twitter'da Paylaş!
YORUMLAR
YORUM YAP
Masum Gözler © 2018. Tüm hakları saklıdır. Data1